Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Preševska, 2.0, 80m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108381, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Svetao, dvostrano orijentisan dvosoban stan, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Čukarica, Železnik, Svete Milutinovića, 4.5, 134m2, 294800EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

294.800€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Centar, Budimska, 2.5, 70m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 45001, VPR/I, dupleks, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava, dvorisna zgrada. VISOKO PRIZEMLJE UKNJIZENO 42 M2 SOBA U SURERENU14M2... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Ledine, Valtrovićeva , 1.5, 32m2, 115000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova