Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Voždovac, Voždovačka crkva, Sanska , 4.0, 88m2, 299000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjizen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan cetvorosoban stan, odlicno... više

299.000€ (3 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Savski trg, Risanska, 4.0, 79m2, 275400EUR

Savski Venac, Beograd

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz prosecan, fasada prosecna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada.... više

275.400€ (3 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Miljakovac, Borska, 3.0, 79m2, 199000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 410000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²