Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1815 oglasa

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 2.5, 51m2, 115000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 0.5, 25m2, 70000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 126057, PR/IV, klima, terasa. Prodaje se namestena renovirana garsonjera u naselju Medak,garsonjera ima zaseban ulaz,predato... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 2.0, 54m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

150.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 85m2, 260000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125280, III/III, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 2.0, 51m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjizen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjizen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog... više

120.000€ (2 352 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²