Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1815 oglasa

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Vračar, Krunska, Kumanovska, 4.0, 105m2, 485000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125544, I/V, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se prostran i svetao cetvorosoban stan povrsine... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 1.5, 110m2, 450000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 110m²

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 3.0, 70m2, 90000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

90.000€ (1 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova