Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1815 oglasa

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Kulina Bana, 1.0, 32m2, 142000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada... više

142.000€ (4 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Savski venac, Centar, Sarajevska, 3.0, 80m2, 300000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Zvezdara, Vukov Spomenik, Stjepana Ljubise, 2.0, 51m2, 223000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više

223.000€ (4 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 2.5, 72m2, 195000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 130270, VI/VIII, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Odlican dvoiposoban stan,... više

195.000€ (2 708 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/8 spratova

Zemun, Marija Bursać, Mozerova, 1.5, 28m2, 122000EUR

Zemun (marije Bursać), Beograd

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više

122.000€ (4 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.5, 77m2, 300000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavace... više

300.000€ (3 896 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Cerak vinogradi, Kedrova, 2.5, 58m2, 198000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više

198.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 6/6 spratova