Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara, 73m2

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića, 102m2

Pašino brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina, 103m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više

505.000€ (4 902 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 4/7 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova