Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

PRODAJA 4.0 STAN KOD SKUPSTINE

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture.... više

750.000€ (6 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova

- vodzovac sf 2577

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno.... više

300.000€ (3 614 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • .sprat

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Čukarica, Filmski Grad - Stevana Luburića 135m2

Filmski Grad, Čukarica, Beograd

4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad,... više

330.000€ (2 444 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta, 67m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan... više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Vračar, centar - Resavska, 86m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Profesorska kolonija - Ilirska, 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska, 51m2

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi... više

220.000€ (4 313 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 142m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 142m2 (terasa), 2/6, CG, lift, interfon, garaža U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u blizini Bulevara... više

639.000€ (4 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/6 spratova