Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija, 167m2

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više

949.999€ (5 688 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 10/10 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 3.0, 54m2, VPR/1, EG, TA, podrum, parking Izuzetna prilika - trosoban stann u zgradi sa samo četiri stan,... više

157.000€ (2 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • vp/1 spratova

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina, 45m2

Blok 68, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan... više

225.000€ (5 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 7/9 spratova

Čukarica, Cerak - Prištinska, 76m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više

145.000€ (1 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Dorćol - Dobračina, 37m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom... više

109.000€ (2 945 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren.sprat

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza), 93m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više

297.600€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela, 104m2

Zemun polje, Zemun, Beograd

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više

160.000€ (1 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • Potkrovlje/2 spratova

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

STARI GRAD CENTAR 170m2 , T , 888000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5.sprat