Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan 62.20m², II sprat, Rvati, Obrenovac – 111.960€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

111.960€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 57.15m2, I sprat, Obrenovac - 94.300€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više

94.300€ (1 654 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 75m2, 255880 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost... više

255.880€ (3 411 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ljube Nedića, 2.5, 63m2, 210000 EUR

Dušanovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića,... više

210.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

ZVEZDARA LION 114m2 , 2T , 370000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više

370.000€ (3 245 €/m²)

  • 3 soba
  • 114m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR CRVENI KRST 83m2 , T , 399000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje