Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 95m2, 78500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

78.500€ (826 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 75m2, 74500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

74.500€ (993 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 63m2, 82500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

82.500€ (1 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 50m2, 105000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Rakovica, Kneževac, Muminovacka, 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.5, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 4.0, 119m2, 357000 EUR

Dušanovac, Beograd

357.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Novi Beograd, Blok 32, Crkva svetog Dimitrija, Bulevar Zorana Đinđića, 2.0,

Blok 32, Crkva Svetog Dimitrija, Beograd

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu... više

269.100€ (3 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 5.sprat