Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

PALILULA ZIRA 37m2 , 13 , 125000e

Zira, Palilula, Beograd

NA ODLIČNOJ LOKACIJI U NEPOSREDNOJ BLIZINI TC ZIRA.KVALITETNO KOMPLETNO RENOVIRAN, ODLIČNOG IZGLEDA, I PORED TOGA ŠTO JE U POLUSUTERENU IMA... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73kvm

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Funkcionalan, svetao trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini Studentskog grada. Dvostrano orijentisan (istok-zapad). U stanu je zamenjena... više

260.000€ (3 561 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Medaković 3 - Borivoja Stevanovića 78kvm

Medaković 3, Voždovac, Beograd

Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi... više

237.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/8 spratova

Stan za prodaju Crveni krst ID#599477

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem... više

220.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

konforan, renoviran , adaptibilan ID#5675

Miljakovac, Rakovica, Beograd

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje... više

135.000€ (2 647 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/6 spratova

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova