Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

Voždovac, Banjica, Bulevar JNA, 1.5, 31m2, 140000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

140.000€ (4 516 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 4/7 spratova

Stari grad, Kalemegdan, Cara Uroša, 1.0, 40m2, 168000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno... više

168.000€ (4 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Miljakovac, Čelebićka, 1.5, 40m2, 112200EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca.... više

112.200€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 77m2, 236000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V, uknjizen. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve... više

236.000€ (3 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Vračar, Čubura, Sazonova, 4.0, 97m2, 485000 EUR

Čubura, Beograd

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni... više

485.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 5217

Bulevar Kralja Aleksandra, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

521.700€ (5 550 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova