Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

PRODAJA 0.5 RENOVIRAN, KARABURMA, PALILULA

Karaburma, Palilula, Beograd

Renovirana i potpuno namestena garsonjera, prodaje se sa svim stvarima,odmah useljiva, idealana za zivot i kao investicija.Na odlicnoj lokaciji,sto... više

104.000€ (4 160 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 3.sprat

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića - lep, moderan stan na odl

Autokomanda, Beograd

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića70m2, 2.0, CG, psut/3 Na prodaju izuzetno prijatan i prostran dvosoban stan površine 70... više

185.000€ (2 642 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 132m2 , 2T , 338000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više

338.000€ (2 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2.sprat

STAN SA DVORISTEM NA ODLICNOJ LOKACIJI

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova