Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, TC Zira – Ruzveltova 55m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 55m2, PR/8, grejanje na struju (inverter klime), KTV, internet, interfon, mogućnost parkinga u dvorištu Stan se nalazi u Ruzveltovoj ulici,... više

179.000€ (3 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/8 spratova

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

205.000€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Koste Taušanovića 61m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 39m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega... više

172.000€ (4 410 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/6 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska, 61m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan.... više

219.000€ (3 590 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića, 103m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više

357.000€ (3 466 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, 74m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više

305.000€ (4 121 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka, 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića, 83m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića 2.0, 83m2, PSUT/2, interfon Prodajemo izuzetno funkcionalan, dvosoban stan u zgradi sa samo četiri... više

185.000€ (2 228 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 83m²
  • Suteren/2 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova