Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

NOVI BEOGRAD BLOK 58 99m2 , L , 410000e

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Novi Beograd, Blok 58, Jurija Gagarina, 3.0, 99 m2 sa lodjom, III od X spratova, toplotne... više

410.000€ (4 141 €/m²)

  • 3 soba
  • 99m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 57m2, 105500 EUR

Zemun Polje, Beograd

Nov, neuseljavan stan. Odlično iskorišćen prostor, mali hodnik, veliki dnevni boravak u čijem sklopu je kuhinja, dve spavaće sobe, prostrano... više

105.500€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 110m2 , 2T , 498000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

498.000€ (4 527 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

ZVEZDARA CRVENI KRST 100m2 , (2L) , 380000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

STAN U NOVIJOJ GRADNJI, IZ 2005.GOD. BEZ ULAGANJA, KOMPLETNO SREDJEN. VRLO SVETAO I SUNCAN. U PONUDI JE I GARAZNO MESTO OD 15M2, PO CENI OD... više

380.000€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 296400e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

296.400€ (3 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Miljakovac 2, , 4.0, 83m2, 199000EUR

Miljakovac Ii, Beograd

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da),... više

199.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova