Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2

Karaburma, Palilula, Beograd

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Neimar, , 3.0, 69m2, 325000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Despotovačka 2. deo, 1.5, 37m2, 75000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129865, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

75.000€ (2 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 108m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više

419.000€ (3 879 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Crveni krst- Cerska, 23m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više

103.000€ (4 478 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje

Retenzija, duplex - Prve pruge 155kvm

Retenzija, Zemun, Beograd

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje... više

575.000€ (3 709 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat