Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5695

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Gornji Grad, -, 2.5, 69m2, 207000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Dvoiposoban stan površine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na trećem, povučenom spratu. Stan je bliže predstavljen na skicama i... više

207.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Vitanovačka 63m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice... više

187.000€ (2 968 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/4 spratova

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Retenzija, Prve pruge, 5.0, 147m2, 575000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne... više

575.000€ (3 911 €/m²)

  • 5 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 2.5, 64m2, 200000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno... više

200.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova