Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1819 oglasa

Voždovac, Medaković, Mate Miloševića, 1.5, 40m2, 140000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Palilula, Višnjička Banja, Mihaila Vujića, 1.5, 34m2, 72000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada.... više

72.000€ (2 117 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od... više

89.000€ (1 893 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 2.0, 54m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

150.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Rakovica, Centar, Mile Dimić, 1.5, 63m2, 120000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja,... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Zemun polje, Tomice Popovića DVE GARSONJERE, 2.0, 41m2, 56000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 115365, II/II. Na prodaju dve garsonjere ukupne povrsine 41m2. Prva se nalazi u polusuterenu i kompletno je renovirana a druga... više

56.000€ (1 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Nićifora Ninkovića , 1.5, 35m2, 70000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova