Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1817 oglasa

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova