Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1742 oglasa

Vračar, Južni Bulevar, Vojvode Hrvoja, 3.0, 64m2, 290000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Veoma luksuzan stan u izuzetnoj zgradi, moderno i vrlo kvalitetno uređen - oprema premium kvaliteta (stolarija, keramika, sanitarije, parket).... više

290.000€ (4 531 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji Grad, Banatska, 4.0, 134m2, 335000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako... više

335.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 338400 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

338.400€ (4 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Zemun, 2 stambene jedinice 102m2

Prvomajska, Zemun, Beograd

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Zemun, centar, odličan stan 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju... više

169.700€ (2 737 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 11/11 spratova

Braće Jerković, stan 50 m²

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Uknjižen stan 50m2 korisne površine , funkcionalan raspored, 2 terase, na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca, u naselju Braće Jerković, smešten... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova