Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1761 oglasa

Prof. kolonija 87kvm (28+59) uknjiženo ID#25219

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

U prodaji je stan od 59kvm (dvosoban, grejanje na dve inverter klime, pvc stolarija, španske i italijanske pločice) i lokal od 28kvm (lokal... više

330.600€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/1 spratova

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 2.5, 67m2, 236192EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124972, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

236.192€ (3 525 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Vračar, Čubura, , 4.0, 84m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjizen, luks renoviran, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. **LUX 4.0... više

399.000€ (4 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 1/1 spratova