Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 652 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Takovska, Takovska, 4.0, 97m2, 343000 EUR

Takovska, Beograd

Prodaje se četvorosoban, salonski stan, na prvom spratu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom, u Takovskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/5 spratova

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković , 1.5, 49m2, 119900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova