Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 654 oglasa

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Palilula, Višnjička Banja, Mihaila Vujića, 1.5, 34m2, 72000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada.... više

72.000€ (2 117 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Vračar, Crveni krst, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova