Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više
260.000€ (4 333 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više
270.888€ (4 369 €/m²)
Blok 60, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4.0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan... više
302.940€ (3 606 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više
303.888€ (4 162 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više
304.000€ (2 554 €/m²)
Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više
304.000€ (3 619 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez... više
304.500€ (3 625 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više
305.000€ (4 121 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više
284.000€ (2 406 €/m²)
Hala Pionir, Palilula, Beograd
3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više
306.000€ (3 974 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više
285.000€ (3 352 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više
285.000€ (2 590 €/m²)