Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1822 oglasa

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 85m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel,... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4.sprat

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, Trebinjska, 5.0, 94m2, 265000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više

265.000€ (2 819 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-NOVOGRADNJA , 4.0 STAN, AUTOKOMANDA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Na odlicnoj poziciji, u neposrednoj blizini Autokomande, gradi se objekat koji se nacinom i kvalitetom gradnje, uz niz arhitektonskih i estetskih... više

286.700€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 309600 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

309.600€ (4 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova