Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

2.5, Slavujev venac, 66, 56m2, 2, /5, toplotne pumpe, lift, terasa

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

266.240€ (3 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka , 3.5, 101m2, 268000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

3.5, Banovo brdo, 88m2+61m2 dvorište, eg, garaža

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više

288.750€ (3 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stari grad, centar - Višnjićeva, 45m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi!... više

289.000€ (6 422 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

Blok 65, Beograd

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više

289.000€ (4 587 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat