Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

ZVEZDARA KLUZ 90m2 , T , 263000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah... više

263.000€ (2 922 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 49m2, 245000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127855, I/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Nudimo vam stan u novogradnji,blizu Kalenic... više

245.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/6 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Zemun, Meandri, Blagoja Jovovića, 3.0, 87m2, 255000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, 3.5, 100m2, 255000EUR

Blok 64, Beograd

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa... više

255.000€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 17/18 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića, 103m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više

284.795€ (2 765 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 103m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 75m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3.0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

285.000€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/8 spratova

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića, 105m2

Ćukovac , Zemun, Beograd

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića 4.0, 105m2, terasa, 1/1, EG/podno, inverter klime, ostava, parking U ponudi komforan četvorosoban stan,... više

285.000€ (2 714 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/1 spratova