Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

PALILULA BOGOSLOVIJA 101m2 , L , 270000e

Bogoslovija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 271600 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

271.600€ (4 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 85m2 , L , 272000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više

272.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²