Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Humski put sa 2 parking mesta

Vidikovačka Padina, Rakovica, Beograd

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila... više

201.000€ (2 610 €/m²)

  • Garsonjera
  • 77m²
  • Prizemlje

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 2.5, 68m2, 204000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak... više

204.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat