Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Vukov spomenik - Zahumska 50kvm

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Retko u ponudi! Odličan dvosoban salonski stan nadomak Vukovog spomenika i Đerma. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća... više

215.000€ (4 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 45 70m2 , 30(T)+L , 230000e

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

STAN U IZVORNOM STANJU, ADAPTIRAN U 2.5. NALAZI SE NA POSLEDNJEM SPRATU VISESPRATNICE,SA PANORAMSKIM POGLEDOM. U STANU JE ZAMENJENA STOLARIJA... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 11.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla, 100m2

Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića, 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao,... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Vidikovac - Patrijarha Joanikija 94m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • vp/10 spratova

Voždovac, Banjica - Paunova 77m2

Banjica, Voždovac, Beograd

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja,... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/12 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Banjica - Crnotravska 75m2

Banjica, Voždovac, Beograd

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 7/20 spratova