Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

STARI GRAD DORCOL 84m2 , 198240e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv,... više

198.240€ (2 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Suteren.sprat

Voždovac, Super Vero, Kostolačka, 3.5, 71m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjizen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Paje Jovanovića 58m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više

199.000€ (3 431 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 61m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2.0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi,... više

213.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat