Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara, 73m2

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 210000 EUR

Farmaceutski Fakultet, Beograd

U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

211.630€ (3 158 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova