Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Zemun, Novi grad - Kumanovska, 92m2

Novi Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran... više

215.000€ (2 336 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 92m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune, 77m2

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 9/9 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska, 54m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan... više

215.000€ (3 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Palata pravde – 46kvm (mereno 56kvm) ID#28887

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

Lepo potkrovlje na IV spratu, u zgradi iz 1928. godine, parking mesto u dvorištu zgrade, nadomak Beograda na vodi. Prostorije: hodnik, kuhinja,... više

188.000€ (3 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Dedinje, Neznanog junaka, 2.0, 71m2, 195000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 2 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 49m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više

196.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 2.sprat