Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 60m2 , T , 179596e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više

179.596€ (2 993 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • Visoko prizemlje.sprat

IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

192.888€ (5 511 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 6.sprat

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 75m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

206.085€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 56m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

206.500€ (3 687 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Vitanovačka 63m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice... više

187.000€ (2 968 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/4 spratova

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 49m2, 181300EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA ZVEZDARI

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat