Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 56m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

3.0, 56m2 plus lođa 1.5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen... više

175.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Živojina Lazića, 2.0, 70m2, 170000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 128282, I/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Lux stan, izuzetna prilika.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 4.0, 104m2, 170000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Maksima Gorkog, 68m2, 2.0, 1/2

Crveni krst, Vračar, Beograd

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Odličan stan u bloku 23

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu... više

195.000€ (4 534 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 10/11 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog, 69m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više

195.000€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova