Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića, 50m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju... više

190.000€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • vp/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 1.5, 41m2, 167000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

167.000€ (4 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

ZVEZDARA KONJARNIK 58m2 , L , 191000e

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7.sprat

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

- vodzovac sf 2692

Jajinci, Voždovac, Beograd

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više

180.000€ (1 417 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića, 75m2

Ćalije, Palilula, Beograd

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje... više

180.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova