Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 58m2, 172260EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127026, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

172.260€ (2 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Banjica, Bulevar oslobođenja, 84m2 ID#1510

Banjica, Voždovac, Beograd

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više

197.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 3/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Miroslava Jovanovića, 4.0, 117m2, 185000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica... više

185.000€ (1 581 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka, 177m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj... više

185.000€ (1 045 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 177m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, Blok 61 - Dušana Vukasovića, 49m2

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban... više

185.000€ (3 775 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Fontana, Narodnih heroja, 2.0, 53(56)m2, 1/8

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim... više

198.000€ (3 735 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Retko u ponudi,1.5,48kvm,početak bloka

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 8/11 spratova