Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Ustanička, 3.0, 64m2, 176500 EUR

Autokomanda, Beograd

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan,... više

176.500€ (2 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/3 spratova

Extra sređen – Pera Ćetkovića 57kvm ID#26976

Karaburma, Palilula, Beograd

Kompletno renoviran stan (do najsitnijih detalja) u prizemlju. Za renoviranje upotrebljeni najsavremeniji detalji. Prodaje se kompletno namešten... više

165.000€ (2 894 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/4 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 2.0, 51m2, 165000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116932, VPR/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo stan na Karaburmi , stan... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.5, 70m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu... više

189.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića, 50m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju... više

190.000€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • vp/5 spratova