Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Zemunske kapije – Šumadijska 37 kvm ID#27035

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Nov jednosoban stan – adaptibilan u jednoiposoban u kompleksu Zemunske kapije. Svetao, sunčan, cg sa kalorimetrima, sa lepim pogledom. Prostorije:... više

163.000€ (4 405 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 4/6 spratova

Palilula, Hala Pionir, Ljube Didića, 1.5, 41m2, 163000EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 122216, IV/V, dupleks, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je dupleks korisne povrsine 41 m2 (24,5 m2 uknjizeno... više

163.000€ (3 975 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode stepe , 2.5, 53m2, 163200EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 89390, III/VI, lift, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Samo za kes , moze da se overi kod notara... više

163.200€ (3 079 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/6 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 4.0, 76m2, 163200EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Cetvorosoban stan,dvorisno... više

163.200€ (2 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove, 45m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 2.0, 45m2, VPR/2, norveški radijatori, klima, interfon U ponudi odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji.... više

175.000€ (3 888 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • vp/2 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina, 42m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan... više

186.500€ (4 440 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/6 spratova

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53, 36m2

Čukarica, Beograd

2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53,36m2, 3/4, podno grejanje, lift, terasa, novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana, 32m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više

170.000€ (5 312 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/4 spratova