Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 40m2, 97100EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

97.100€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

PRODAJA 0.5 RENOVIRAN, KARABURMA, PALILULA

Karaburma, Palilula, Beograd

Renovirana i potpuno namestena garsonjera, prodaje se sa svim stvarima,odmah useljiva, idealana za zivot i kao investicija.Na odlicnoj lokaciji,sto... više

104.000€ (4 160 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova

PALILULA KARABURMA 36m2 , 105000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 50m2, 105000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²