Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 3.0, 70m2, 90000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

90.000€ (1 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi bez lifta, u nadogradjenom delu iznad koga se nalazi potkrovna etaza. Stan je svetao, severo-zapadno... više

92.500€ (2 983 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 55m2 ID#1637

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više

99.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Palilula, Krnjača, Teodora Češljara, 3.0, 100m2, 91500EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više

91.500€ (915 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²