Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu... više

96.000€ (2 042 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od... više

89.000€ (1 893 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vitanovačka, 0.5, 21m2, 89500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji,... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 8.sprat

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića, 28m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.0, 43m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127856, IV/IV, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, stambena... više

90.000€ (2 093 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova