Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

ZVEZDARA DJERAM 160m2 , T+b , 385000e

Djeram, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Djevdjelijska, 4.0, 160 m2 sa terasom i balkonom, V od V spratova, dupleks, cg, lift, video nadzor,... više

385.000€ (2 406 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 5.sprat

Stari grad, Studentski Trg - Simina, 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Studentski Trg - Simina 3.0, 77m2, 4/4, CG, podrum U ponudi komforan trosoban, dvostarno orijentisan salonac. Nalazi se ispod... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Zemun – Gardoš 86kvm ID#26950

Gardoš, Zemun, Beograd

Izuzetno lep stan, luksuzan, svetao i funkcionalan. U stanu je urađeno podno grejanje, italijanska granitna keramika, elektro roletne, stolarija... više

330.000€ (3 837 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Sredačka, 3.0, 90m2, 330000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

330.000€ (3 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Prof. kolonija 87kvm (28+59) uknjiženo ID#25219

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

U prodaji je stan od 59kvm (dvosoban, grejanje na dve inverter klime, pvc stolarija, španske i italijanske pločice) i lokal od 28kvm (lokal... više

330.600€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/1 spratova

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

VOZDOVAC DUSANOVAC 162m2 , 2T , 388000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 70m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više

388.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova