Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

VOZDOVAC FON 91m2 , (L) , 280000e

Fon, Vozdovac, Beograd

Duplex - prodaje se kompletno namesten. U cenu je ukljuceno i garazno mesto. Kontakt: 060/0244-777 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 2.sprat

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 4.5, 101m2, 269980EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp,... više

269.980€ (2 673 €/m²)

  • 5 soba
  • 101m²
  • 5/8 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Voždovac, Lekino brdo, , 2.0, 54m2, 270000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više

270.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova