Za upit stanovi Nis pronađeno 560 oglasa

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Manji stanovi (31–46 m²) Funkcionalni raspored Dnevna soba... više

81.400€ (2 625 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova