Za upit stanovi Nis pronađeno 560 oglasa

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Funkcionalni stanovi za parove (47–60 m²) Dnevna soba sa... više

138.674€ (2 350 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju 2.5 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene... više

107.000€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/15 spratova

Na prodaju trosoban stan 104m²- Palilulska rampa

Palilula, Niš

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m²... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 58.92 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

142.590€ (2 458 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji sa pogledom na Cair. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevne... više

154.000€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 6/10 spratova

Na prodaju stanovi u izgradnji- Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

1.900€ (43 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Oglas

Bulevar Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena... više

240.000€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Na prodaju dvosoban stan u Mokranjčevoj ulici – idealan za adaptaciju po mer

Mokranjčeva, Palilula, Niš

U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova... više

90.000€ (1 730 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/5 spratova