Za upit stanova Novi Beograd pronađeno 217 oglasa

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 49m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više

196.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 2.sprat

Lux stan u Belvilu 106kvm ID#25416

Belville, Novi Beograd, Beograd

Izuzetan trosoban stan koji pruža savršen komfor i luksuz. Stan ima dva kupatila, veliku vešernicu i garderober što stanu doprinosi organizovaniji... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Wellport 140kvm ID#26000

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Retko u ponudi ovako luksuzno opremljen stan od 140 m2, na 19/22 spratova, u jednoj od najlepših zgrada na Novom Beogradu Wellport, Stan se... više

840.000€ (6 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Blok 33, retko u ponudi – 90kvm

Blok 33 (Genex), Novi Beograd, Beograd

Vrlo komforan troiposoban stan koji se nalazi u centru Novog Beograda, u bloku 33, u popularnoj zgradi Generalice sa širokim svetlim ulazom... više

290.000€ (3 222 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više

695.888€ (9 156 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 30.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat