Kosmaj, Sopot, Beograd
Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više
115.000€ (1 916 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više
117.200€ (2 170 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više
223.400€ (2 256 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namesten stan u Kosmajskoj... više
171.000€ (1 943 €/m²)
Brzeće, Kopaonik
Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena... više
90.000€ (2 432 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više
315.000€ (5 943 €/m²)
Novi Banovci, Stara Pazova
Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz... više
124.900€ (2 191 €/m²)
Prvomajska, Zemun, Beograd
Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više
160.000€ (1 568 €/m²)
Divčibare, Valjevo, Valjevo
Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više
100.000€ (2 380 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 123145, I/II, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, parking. Na prodaju luksuzno opremljen troiposoban stan u novogradnji, savrsen... više
275.000€ (3 055 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više
175.100€ (2 501 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN NA GRBAVICI – KOMPLETNO NAMEŠTEN – ODLIČNA LOKACIJA U ponudi je izuzetno lep i kvalitetno opremljen... više
198.900€ (2 968 €/m²)