Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1878 oglasa

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN JULINO BRDO

Julino Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaje se 2.0 stan u ul. Marine Velickovic, Julino Brdo. Odlican stan sa jako funkcionalnom rasporedom .Izvorno stanje.Odlicna lokacija u neposrednoj... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 215600€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, četvorosoban odličan stan u u novoj urbanoj vili na pet minuta od centra grada.U ceni parking i podrumska ostava ! VREDI VIDETI!Agencijska... više

215.600€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Dupleks 121 m², IV sprat, Obrenovac, centar – 155.000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

155.000€ (1 280 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 121m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stan u kući u centru Smedereva

Smederevo

Stan se nalazi u samom centru Smedereva,u blizini bolnice Sveti Luka,gradskog bazena sa teretanom i sportskim centrom. Vodi se kao prizemlje,ali... više

68.000€ (860 €/m²)

  • soba
  • 79m²
  • Prizemlje

Vračar, Krunska, Braće Nedić, 4.0, 250m2, 1250000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123527, III/V, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Otmen i udoban porodican stan, po strukturi 4.0, uknjizen... više

1.250.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 250m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova