Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1886 oglasa

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan sa dvorištem između centra i Akva parka

Širi centar, Jagodina

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo... više

115.000€ (1 455 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla, 148m2 - DIREKTAN POGLED NA REKU - BIS

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Novi Sad, Centar, , 3.5, 110m2, 490000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130424, klima, uknjizen. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo... više

490.000€ (4 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²

Vračar, Karađorđev park, Nebojšina, 3.0, 78m2, 319000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113309, II/V, klima, lift, terasa(3), garaza, stambena zgrada. Veoma lep, 3.0 namesten stan sa tri terase i garaznim mestom,... više

319.000€ (4 089 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova